facebook  youtube  twitter  rss

 

Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Wymagane pola oznaczone gwiazdką (*)
Nazwa *
Login *
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Potwierdź e-mail *

LAKTOZA ŁYSZKOWICE

OFICJALNY SERWIS KLUBU

Juniorzy Mistrzami Polski!!!

Juniorzy Mistrzami Polski!!!

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Zawodnicy Laktozy Łyszkowice zostali...

Rozlosowano grupy turnieju plażówki

Rozlosowano grupy turnieju plażówki

Poniżej przedstawiamy losowanie grup sobotniego turnieju piłki nożnej plażowej...

1 miejsce szczypiornistów we Włocławku

1 miejsce szczypiornistów we Włocławku

Wielki sukces zanotowali szczypiorniści Laktozy Łyszkowice w I Ogólnopolskim...

  • Juniorzy Mistrzami Polski!!!
  • Rozlosowano grupy turnieju plażówki
  • 1 miejsce szczypiornistów we Włocławku
  1. Aktualności
  2. Wywiady
  3. Statystyka
  4. Foto

Jakie cele przed drużyną stawia Zarząd Klubu? Co dalej z kontuzjowanymi piłkarzami? Czy Laktoza będzie stawiać na młodzież? Zapraszamy do lektury wywiadu z Waldemarem Krajewskim – prezes Laktozy Łyszkowice.

 

Laktoza.lyszkowice.pl: Dobiega końca zimowy okres przygotowawczy przed rundą wiosenną skierniewickiej klasy okręgowej. Czy drużyna jest dobrze przygotowana do rozgrywek? 

Waldemar Krajewski: Odpowiedź na to pytanie poznamy już w trakcie rozgrywek. Jestem jednak dobrej myśli. Plan, jaki nakreśliliśmy sobie wraz z trenerem został zrealizowany w stu procentach. Warunki do przygotowań były w mojej ocenie dobre. Korzystaliśmy z obiektów gminnych. Rozegraliśmy wszystkie zaplanowane mecze kontrolne. Jedynym minusem są kontuzje. Tego jednak nigdy nie da się wykluczyć. Z urazami zmagają się: Michał Kocemba, Tomasz Jędrzejczak, Bartosz Placek i Patryk Wiśniewski. Trzej piersi mają być do dyspozycji trenera na pierwszy mecz ligowy. Rehabilitacja Patryka Wiśniewskiego niestety potrwa znacznie dłużej.

 

 Laktoza.lyszkowice.pl: Zimą z Laktozą trenowało kilku nowych graczy. Czy są oni już zawodnikami naszego klubu? 

Waldemar Krajewski: Tomasz Jędrzejczak, Tomasz Bogdański i Mateusz Dudka podpisali już umowy z naszym klubem. Co do Igora Świątkiewicza, to z zawodnikiem ustaliliśmy już warunku umowy. Musimy jeszcze tylko załatwić formalności z SMS-em Łódź. Igor będzie wypożyczony na pół roku. Chciałbym zaznaczyć, że my w naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wychowanków klubu, którzy są przyszłością Laktozy. Nowi przyszli po to, by nasi zawodnicy mieli się od kogo uczyć.

 

 Laktoza.lyszkowice.pl: Jakie cele postawił Zarząd Klubu przed nowym trenerem Damianem Gamusem? 

Waldemar Krajewski: Po rundzie jesiennej zajmujemy ósme miejsce w tabeli. Naszym celem jest spokojne utrzymanie się w lidze. Trener ma za zadanie zbudować solidny zespół i wprowadzać do drużyny naszych wychowanków. Chcemy iść do przodu małymi krokami. Budujemy w Łyszkowicach zespół, który ma swoją grą cieszyć kibiców.

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.
Zaloguj się!

Dzisiaj:16
Wczoraj:42
W tygodniu:149
W miesiącu:673
Ogólnie:48777

Goście: 9 gości online Użytkownicy: Nie ma nikogo online

Najbliższa kolejka

Ostatni mecz

Tabele

DZIAŁAMY DZIĘKI

WSPIERAJĄ NAS

WSPÓŁPRACA