facebook  youtube  twitter  rss

 

Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Wymagane pola oznaczone gwiazdką (*)
Nazwa *
Login *
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Potwierdź e-mail *

LAKTOZA ŁYSZKOWICE

OFICJALNY SERWIS KLUBU

W swoim ostatnim meczu kontrolnym, przed startem ligi okręgowej, zawodnicy Laktozy zremisowali ze Stalą Głowno 2-2. Biało – niebiescy stworzyli w tym spotkaniu bardzo dużo okazji bramkowych, szczególnie w pierwszej połowie, ale wykorzystali tylko dwie. Gorzej zaprezentowali się w defensywie, gdzie muszą popracować jeszcze nad ustawieniem. W naszym zespole wystąpił Jarosław Walczak (poprzednio Dar Placencja), który postara się zapełnić lukę po odejściu Przemka Plichty.

O poczynaniach swoich podopiecznych zapytaliśmy trenera Artura Dziubę:

Próba generalna przed ligą udana. Widać było że stanowimy zespól. Dużo walki, nikt nie odstawiał nogi. Wszyscy stanęli na wysokości zadania. Cały czas musimy jeszcze pracować nad grą defensywną gdyż za łatwo tracimy bramki. Również gra w ofensywie do poprawy, gdyż za dużo zmarnowanych sytuacji. Mimo wszystko jesteśmy pełni optymizmu i z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz o punkty.

Laktoza Łyszkowice – Stal Głowno 2-2 (1-1)

Bramki: 1-1 Karol Kruk, 2-1 Michał Redzisz

Skład: Kocemba – zawodnik testowany (75' Malewski), Janikowski, Kopiński (55' Siatkowski), Olejnik (46' Wiśniewski) – Nezdropa (65' Bodek), Walczak, Redzisz, Kruk – Materka, Sobieszek

Tuż przed startem rozgrywek przedstawimy skład zespołu na rundę wiosenną.

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.
Zaloguj się!

Najbliższa kolejka

Ostatni mecz

Tabele

DZIAŁAMY DZIĘKI

WSPIERAJĄ NAS

WSPÓŁPRACA