facebook  youtube  twitter  rss

 

Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się do konta

Login *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Utwórz konto

Wymagane pola oznaczone gwiazdką (*)
Nazwa *
Login *
Hasło *
Potwierdź hasło *
E-mail *
Potwierdź e-mail *

LAKTOZA ŁYSZKOWICE

OFICJALNY SERWIS KLUBU

Jakie cele przed drużyną stawia Zarząd Klubu? Co dalej z kontuzjowanymi piłkarzami? Czy Laktoza będzie stawiać na młodzież? Zapraszamy do lektury wywiadu z Waldemarem Krajewskim – prezes Laktozy Łyszkowice.

 

Laktoza.lyszkowice.pl: Dobiega końca zimowy okres przygotowawczy przed rundą wiosenną skierniewickiej klasy okręgowej. Czy drużyna jest dobrze przygotowana do rozgrywek? 

Waldemar Krajewski: Odpowiedź na to pytanie poznamy już w trakcie rozgrywek. Jestem jednak dobrej myśli. Plan, jaki nakreśliliśmy sobie wraz z trenerem został zrealizowany w stu procentach. Warunki do przygotowań były w mojej ocenie dobre. Korzystaliśmy z obiektów gminnych. Rozegraliśmy wszystkie zaplanowane mecze kontrolne. Jedynym minusem są kontuzje. Tego jednak nigdy nie da się wykluczyć. Z urazami zmagają się: Michał Kocemba, Tomasz Jędrzejczak, Bartosz Placek i Patryk Wiśniewski. Trzej piersi mają być do dyspozycji trenera na pierwszy mecz ligowy. Rehabilitacja Patryka Wiśniewskiego niestety potrwa znacznie dłużej.

 

 Laktoza.lyszkowice.pl: Zimą z Laktozą trenowało kilku nowych graczy. Czy są oni już zawodnikami naszego klubu? 

Waldemar Krajewski: Tomasz Jędrzejczak, Tomasz Bogdański i Mateusz Dudka podpisali już umowy z naszym klubem. Co do Igora Świątkiewicza, to z zawodnikiem ustaliliśmy już warunku umowy. Musimy jeszcze tylko załatwić formalności z SMS-em Łódź. Igor będzie wypożyczony na pół roku. Chciałbym zaznaczyć, że my w naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wychowanków klubu, którzy są przyszłością Laktozy. Nowi przyszli po to, by nasi zawodnicy mieli się od kogo uczyć.

 

 Laktoza.lyszkowice.pl: Jakie cele postawił Zarząd Klubu przed nowym trenerem Damianem Gamusem? 

Waldemar Krajewski: Po rundzie jesiennej zajmujemy ósme miejsce w tabeli. Naszym celem jest spokojne utrzymanie się w lidze. Trener ma za zadanie zbudować solidny zespół i wprowadzać do drużyny naszych wychowanków. Chcemy iść do przodu małymi krokami. Budujemy w Łyszkowicach zespół, który ma swoją grą cieszyć kibiców.

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.
Zaloguj się!

Najbliższa kolejka

Ostatni mecz

Tabele

DZIAŁAMY DZIĘKI

WSPIERAJĄ NAS

WSPÓŁPRACA